Polish English Chinese (Simplified) Ukrainian

Dlaczego nie powinieneś samodzielnie zwalczać szkodników?

Kiedy pieniądze są napięte, zrozumiałe jest, że właściciele domów chcą oszczędzać pieniądze, gdzie tylko mogą. W przypadku okazjonalnych mrówek lub owadów latających w twoim domu doskonale poradzi sobie z ich usunięciem samodzielnie. Jednak większość domów wymaga regularnej  profesjonalnej usługi zwalczania szkodników,  aby zapewnić, że dom pozostanie wolny od owadów, a mieszkańcy pozostaną chronieni przed niechcianymi szkodnikami i chorobami, które przenoszą. Oto 6 najważniejszych powodów, dla których zwalczanie szkodników nie jest pracą DIY!

Aby naprawdę zatrzymać owady i inne szkodniki na ich drodze, pestycydy muszą być stosowane we wszystkich właściwych miejscach. Większość właścicieli domów nie ma przeszkolenia, aby wiedzieć, jakie są punkty dostępu dla różnych rodzajów błędów. Profesjonalista jest przeszkolony, aby wykryć te punkty dostępu i skutecznie je leczyć.

Profesjonalista może dostrzec początki gniazda lub infestacji na długo przed tym, zanim właściciel domu zauważy problem. Kluczem jest zapobieganie; o wiele łatwiej (i taniej) jest zapobiegać pladze niż zwalczać tę, która jest już w pełni rozwinięta.

W tym roku wszyscy jesteśmy zaniepokojeni przenoszeniem  wirusa Zika  przez ukąszenia komarów. Wiele robaków i gryzoni pozostawia po sobie szkodliwe zarazki i bakterie. Potencjalne zagrożenia dla zdrowia Ciebie i Twojej rodziny są ogromne, a profesjonalna ocena i pielęgnacja Twojej własności jest najlepszą obroną przed tymi szkodnikami przenoszącymi choroby. Zdrowie twojej rodziny jest tego warte.

Niektóre rodzaje szkodników mogą powodować znaczne szkody strukturalne w Twoim domu. Te szkodniki obejmują termity, pszczoły drzewne, mrówki stolarzy i gryzonie. Leczenie domu dla tego rodzaju zwierząt najlepiej pozostawić profesjonalistom, aby można było chronić integralność struktury domu. Zaleca się zasięgnięcie szacunków od firm zajmujących się naprawą domów w Twojej okolicy, aby naprawić wszelkie szkody po wyeliminowaniu szkodników.

Wiele produktów sprzedawanych przez dużych sprzedawców detalicznych jest naprawdę nieskutecznych. Czy możesz mieć pewność, że można je bezpiecznie używać w pobliżu dzieci i zwierząt domowych? Czy jesteś w stanie aplikować produkty bez narażania się na działanie szkodliwych chemikaliów? Kiedy zatrudniasz profesjonalną firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników, zapytaj wcześniej o bezpieczeństwo produktów, które będą stosowane w Twoim domu i nieruchomości. Powinieneś także otrzymać gwarancję skuteczności od profesjonalnej firmy. Współpraca z profesjonalistą zapewnia spokój ducha.

Owady kłujące, takie jak pszczoły, żółte kurtki i osy, co roku wysyłają na ostry dyżur pół miliona ludzi. Wiele osób ma alergię na kłujące latające szkodniki (w tym ja), więc ZAWSZE najlepiej zadzwonić do specjalisty, gdy zauważysz ul na swojej posesji. Jedna wizyta na izbie przyjęć jest znacznie droższa niż kilka lat profesjonalnych usług zwalczania szkodników!

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić samemu za darmo lub bardzo tanio, aby powstrzymać te szkodniki. Regularnie czyść kuchnię i czyść wszystkie pozostałości jedzenia i napojów w domu. Przycinaj krzewy i drzewa z dala od domu. Miej oko na stojącą wodę i wylej ją, gdy tylko ją zauważysz. Komary potrzebują do rozmnażania mniej niż łyżkę wody!

KONTAKT